Profile

Administrator sala de comert

Poziții disponibile: 0 poziții
640
FULL-TIME
Alimentară
Linella

CANDIDATUL IDEAL :

v  Studii medii;

v  Experiență în coordonarea unei echipe (de preferat în comert);

v  Bune abilități de comunicare,organizare și planificare ;

v  Cunostinte PC,MS OFFICE-reprezintă un avantaj;

RESPONSABILITĂȚI (sarcinile de serviciu):

v  Coordonează activitatea magazinului din subordine ;

v  Motivează și instruiește personalul din subordine;

v  Răspunde de menținerea stocurilor de marfă la un nivel optim;

v  Menține un mediu de lucru curat si organizat ;

v  Verifică constant stocurile de marfă existente în magazine și în depozit.

BENEFICII :

v  Pachet salarial motivant;

v  Mediu de lucru plăcut si dinamic;

v  Oportunități de dezvoltare profesională.

Nu ezita! Aplică!

Așteptăm CV-urile dvs. pe adresa electronică: job@linella.md, cu mențiunea „Administrator sală de comerț”

Ne rezervăm dreptul să contactăm doar candidații care corespuns cerințelor expuse.

Linella