Profile

Mecanic Mentenanta

1070
FULL-TIME
Auto & Automotive
Târgu Mureș
CIE Matricon

Descrierea postului:

·         Efectuarea operaţiilor de mentenanţă preventivă şi corectivă de natură mecanică.

·         Întreținerea utilajelor industriale.

 Cerinţe obligatorii:

  • Minim liceu industrial profil mecanic
  • Cunoștințe bune de mecanică, hidraulică și pneumatică
  • Cunoștințe avansate de desen tehnic
  • Cunoștințe medii operare PC
  • Disponibilitate la muncă în 3 schimburi și ore suplimentare
  • Capacitate de auto-organizare
  • Capacitate de relaționare și muncă în echipă

Sunt avantajaţi candidaţii cu:

  • Cunoștințe mecanica
  • Cunoștințe de electronică
  • Experiență în domeniul întreținerii în producție
  • Atitudine hotărâtă
  • Cunoștințe medii de limba engleză și/sau spaniolă

 Oferim:

·         Pachet salarial competitiv bazat pe competențele profesionale; Tichete de masă; Transport la locul de muncă (contravaloare abonament); Integrare imediată;Prime de sărbători

·         Alte bonusuri și beneficii; Cursuri de calificare și instruire la locul de muncă