Profile

Inginer automatist

1701
FULL-TIME
Producție & Tehnică
Târgu Mureș
Actemium

Responsabilitati:

-Coordonarea si urmarirea realizarii lucrarilor in conformitate cu prevederile contractelor, proiectelor, caietelor de sarcini si a reglementarilor tehnice in vigoare.
-Asigura activitatea de mentenanta automatizari
-Asigura executarea lucrărilor de modernizare a instalaţiilor de automatizare
-Identifica solutiile tehnice si asigura suportul tehnic necesar intregii echipe

Cerinte:
Studii tehnice superioare finalizate, profil automatica
Cunostinte tehnice in sisteme complexe de automatizari industriale/ procese tehnologice
Cunostinte in domeniul automatizarilor industriale: automate programabile, sisteme SCADA, achizitie si transmisie de date, actionari electrice si pneumatice

Se ofera pachet salarial atractiv, tichete de masa, prime Paste, Craciun, prima vacanta.

Date de contact:

instrumentatie-targu-mures@actemium.com

cristina.dumitru@actemium.com

Actemium