Profile

Inginer Proiectant - Jibou

2051
FULL-TIME
Energie
Cluj-Napoca
Energobit

Candidatul ideal

Studii superioare de specialitate: Electrotehnică, Energetică, Construcții;
Abilităţi de planificare, organizare şi coordonare a activităţilor desfăşurate;
Persoană foarte organizată, cu un spirit de observaţie dezvoltat şi orientare către detalii;
Operare PC: Office, AutoCad;
Limba engleză – nivel mediu/avansat;
Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Îndeplinește activități specifice de proiectare echipamente electrice;
Realizează proiecte de echipamente electrice în conformitate cu legislația, normativele și reglementările în vigoare;
Realizează coordonarea proiectelor cu celelalte specialități, asigurând rezolvarea eventualelor neconcordanțe;
Asigură asistența pentru realizarea lucrării în conformitate cu documentația;
Prin activitatea specifică de proiectare în baza comenzii şi a datelor de intrare furnizate de client, elaborează documentaţia aferentă proiectului (parte scrisă/parte desenată).

Energobit
  • Jibou