Profile

Inginer Programator CNC

4261
FULL-TIME
Producție & Tehnică
Cluj-Napoca
FSA România

Alatura-te echipei FSA ROMANIA, daca:
- esti absolvent TCM sau MU
- ai cunostinte foarte bune privind prelucrarile mecanice pe masini unelte
- ai cunostinte de AutoCad, Solidworks si SolidCam
- ai experienta intr-un post similar
- esti motivat sa te implici in obtinerea unor rezultate excelente
- esti dornic sa faci parte dintr-o echipa profesionista

Descrierea jobului:
- vei intocmi programe de fabricatie pentru reperele din comenzile primite ce urmeaza a se executa pe masini CNC
- vei verifica si urmari respectarea tehnologiilor prevazute in procesul de fabricatie
- vei verifica si urmari respectarea regimurilor de aschiere si utlizarea sculelor prevazute precum si buna functionare a masinilor CNC
- vei oferi consultanta tehnica personalului care utilizeaza masinile CNC

Ca si beneficii:
- vei face parte dintr-o echipa profesionista in continua dezvoltare
- vei beneficia de un pachet salarial atractiv si competitiv

FSA România
  • Cluj-Napoca