Profile

SPECIALIST IT

5220
FULL-TIME
Producție & Tehnică
Reghin
Kastamonu

Cerinte

Studii medii / superioare

Cunoasterea Lb. Engleze – nivel conversational

Experiența in suport hardware, software si networking

Abilitati foarte bune de comunicare, relaționare si asimilare rapida a informatiilor noi

Persoana dinamica, cu inițiativa, gândire pozitiva si orientata către client si rezultat

Simt analitic si implicare in identificarea si rezolvarea eficienta a problemelor in cel mai scurt timp

Capacitate de adaptare rapida la situatii si solicitari noi, precum si de munca in echipa

 Descrierea jobului

Configurarea software si hardware a echipamentelor IT&C (computere, imprimante, echipamente de rețea, servere, echipamente de comunicații fixe sau mobile)

Monitorizează si asigura funcționarea la parametri optimi a echipamentelor si serviciilor IT&C

Răspunde de efectuarea activităților de suport tehnic și mentenanță pe domeniul IT&C

Oferă suport - Helpdesk angajaților companiei

Beneficii:

Pachet salarial competitiv

Tichete de masă

Tichete cadou pentru diferite ocazii

Asigurare de sanatate, viata si de accidente

Ajutoare sociale (deces, naşterea copilului)

Zile de concediu în plus, conform vechimii în muncă

Cursuri de calificare şi instruire la locul de munca

Posibilitate dezvoltarii unei cariere profesionale intr-o companie multinationala

Transport asigurat pe ruta Tg-Mures-Reghin si retur sau pentru rutele existente

Kastamonu
  • Reghin