Profile

Consultant Relatii Clienti - Sibiu

Poziții disponibile: 30 de poziții
5137
FULL-TIME
Servicii & BPO
Bucuresti
CGS Romania

CANDIDATUL IDEAL:

  • Echipa noastra ajuta clientii sa rezolve problemele de suport tehnic sau comerciale.
  • Daca ai bune abilitati de comunicare, esti ambitioasa/ambitios si proactiv/a, te invitam sa te alaturi echipei noastre.
  • Cautam colegi care sa fie punctuali si seriosi, sa manifeste spirit de echipa si sa lucreze eficient in conditii de stres.
  • Crezi ca descrierea ti se potriveste?
  • Stii sa utilizezi un calculator?
  • Atunci te invitam sa faci parte din echipa noastra.

RESPONSABILITATI:

  • Preluarea apelurilor telefonice venite din partea clientilor,
  • Identificarea problemelor cu care se confrunta acestia;
  •  Stabilirea celei mai bune si rapide metode de rezolvare;
  • solutionarea sau directionarea catre departamentul potrivit
  •  Inregistrarea interactiunii cu clientul si inchiderea efectiva a cazurilor

BENEFICII:

  • Oferim un pachet salarial atractiv;
  • Traininguri de dezvoltare profesionala;
  • Tichete de masa;
  • Contract perioada nedeterminata;
  • Abonament 7card;
  • Posibilitatea de a avea un program de lucru flexibil  (pentru studenti sau masteranzi).

Suntem o echipa tanara si avem un mediu de lucru modern si competitiv: daca iti doresti acelasi lucru, te invitam sa aplici pentru acest job!

CGS Romania
  • Sibiu