Profile

Inginer mecanic/ electromecanic

Poziții disponibile: 2 poziții
3553
FULL-TIME
Alimentară
Vălenii de Munte
Maspex Romania

Candidatul ideal:

  • Absolvent studii superioare tehnice;
  • Cunostinte solide in domeniul electric sau mecanic;
  • Cunostinte limba engleza (nivel avansat);
  • Capacitate de analiza si sinteza, atentie la detalii;
  • Persoana constiincioasa, dinamica, proactiva si comunicativa.

Descrierea jobului:

  • Analizeaza si verifica documentatia tehnica respectiv timpii de executie ai lucrarilor;
  • Ofera asistenta in implementarea proiectelor pe perioada de executie a lucrarilor;
  • Propune solutii pentru remedierea problemelor tehnice;
  • Intocmeste rapoarte specifice privind activitatea desfasurata;
  • Efectueaza operatiuni de punere in functiune si intretinere ulterioara a utilajelor;
  • Proiectarea si executia proiectelor in conformitate cu cerintele contractuale;
  • Conceperea specificatiilor tehnice pentru achizitionarea echipamentelor electrice de control si analiza functionala a acestora;
  • Evaluarea subcontractantilor pentru partea de control si programare.

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant atractiv in raport cu performanta;
  • Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere in domeniu;
  • Dezvoltare continuă prin organizarea de training-uri, workshop-uri şi teambuilding-uri;
  • Pachet de relocare (cazare, masa).