Profile

Sales and Project Manager

2190
FULL-TIME
Consultanță
Cluj-Napoca
DWNT

Cerințe (Candidatul ideal)

Studii superioare în domeniul construcțiilor civile.

Experiență dovedită de management de proiect în domeniul construcțiilor (antrepriză generala).

Experiența în vânzări constituie un avantaj.

Planificarea resurselor, bugetare, managementul timpului.
Managementul și monitorizarea costurilor.

Cunoștințe de utilizare a pachetului MS Office (Word, Excel, Power Point, MS Project).

Abilități excelente de organizare, prioritizare, coordonare a activităților si relaționare cu echipele și clienții.

Disponibilitate pentru deplasări în funcție de locația proiectului.

Permis de conducere categoria B.

Responsabilități ( Job description)

Să identifice oportunități de creștere a afacerii si a cotei de piață .

Să dezvolte proiecte noi la partenerii beneficiari existenți în portofoliu si sa asimileze beneficiari noi.

Să reprezinte compania în relația cu clienții și beneficiarii proiectelor, asigurând controlul calității si al execuției, mentenanță, servisare și post-servisare.

Să asigure comunicarea și implementarea proiectului in toate fazele acestuia.

Să coordoneze echipele de lucru ale proiectului, să realizeze graficul de execuție pe etapele și distribuirea resurselor disponibile.

Să identifice posibile riscuri în proiect şi să introducă măsurile adecvate de raspuns la acestea.

Să constituie dosarul proiectului care conţine toate documentele generate în cadrul proiectului.

Prezentarea companiei (Despre noi)

Întotdeauna aproape de nevoile clienților noștri și cu o atenție deosebită pentru detalii și optimizarea costurilor, încearcăm încă din 2007 să inovăm și să aducem noi posibilități în designul de interior. Noi oferim:

-Servicii complete pentru amenajari interioare, consultanţă, proiectare și design (interior/exterior), relocare, montaj și mentenanţă a produselor oferite.
-Execuție mobilier, pardoseli profesionale (mochete, covor PVC, pardoseli tehnice, etc.), finisaje, sisteme de iluminat.

-Geamuri și compartimentări (sticlă, pereţi mobili, soluții acustice).

-Decoraţiuni și obiecte funcţionale.

CV-urile se pot trimite la: anca.deji@cube02.com

DWNT
  • Cluj-Napoca