Profile

Casier Iasi

Poziții disponibile: 10 poziții
80
FULL-TIME
Recrutare
Bucuresti
Prohuman

Cerintele de angajare:

- Studii medii; ( 10 clase pentru lucratori comerciali si vanzatori)
( 12 clase + diploma de bacalaureat pentru casieri )
- Abilitati de comunicare si relationare cu clientii;
- Rezistenta la efort fizic;
- Capacitate de organizare si prioritizare a sarcinilor;

Descrierea jobului

Casier:
-Scaneaza produsele cumparate de clienti, incaseaza contravaloarea acestora in bani, prin carduri electonice sau bonuri valorice si ajuta clientul sa isi impacheteze produsele;
- Inainte de inceperea programului de lucru, se asigura de existenta stocurilor pentru benzi;
- Efectueaza stocul si aprovizioneaza standurile aflate in responsabilitatea sa;
- Informeaza si ofera suport clientilor, adoptand un comportament civilizat si profesionist.
- Se asigura ca este ordine si curatenie in perimetrul in care isi desfasoara activitatea ;
- Desfasoara si activitati specifice unui lucrator comercial (aprovizionare rafturi cu marfa, verificare termene de valabilitate, actualizare preturi, etc), in momentul in care nu este aglomeratie la casa de marcat.

Ce oferim:

- Salariu competitiv;
- Bonusuri lunare; ( de recomandare, depistare furt ,etc;)
- Prima de inventar;
- Sanse reale de promovare si dezvoltare profesionala;
- Decont transport;
- Tichete de masa ( 15,09 pe zi )

Program de lucru:

- 5 zile pe saptamana ( 2 libere pe saptamana)
- 8:30h/zi ( 30 min pauza de masa)
- Tura de noapte ( in caz de inventariere )
- Poate exista o tura intermediara;

Casier Iasi
Prohuman