Profile

Electrician

Poziții disponibile: 10 poziții
381
FULL-TIME
Recrutare
Cluj-Napoca
Accent Jobs

Pentru companiile colaboratoare din Belgia cautam un electrician experimentat in lucrari industriale si/sau civile.

Candidatul ideal

  • Calificare profesională - electrician;
  • Experienţă în domeniu cu experiență minimă în instalații;
  • Simţ practic și foarte dezvoltat, îndemânare, precizie;
  • Carnet de conducere categoria B - este un plus;
  • Comunicați în limba engleză sau franceză la nivel conversațional.

Descrierea postului

  • Instalații electrice;
  • Tragerea cablurilor electrice;
  • Construirea și conectarea tablourilor electrice.

Beneficii

  • Un loc de munca intr-o companie stabila
  • Salarizare la standarde belgiene, in functie de experienta profesionala
  • Contract de munca belgian cu avantajele aferente: concediu de odihna platit, alocatie pentru copii, asigurare medicala, al 13-lea salariu
  • Suport administrativ si suport in ceea ce priveste cazarea si integrarea in Belgia
  • Colaborare stabila si de lunga durata
Electrician
Accent Jobs
  • Belgia