Profile

INGINER ELECTRONIST SENIOR

413
FULL-TIME
Producție & Tehnică
Cluj-Napoca
Deltamed

Grupul Deltamed cauta INGINER ELECTRONIOST senior cu experienta in automatizari si proiectare electrica pentru o colaborare de lunga durata!

Candidatul ideal:

·         are studii superioare finalizate in domeniul tehnic (Inginerie Electrica/Electronica);

·         are experienta pe un post similar si cunostinte avansate in proiectarea si executia unei instalatii electrice (minimum 5 ani);

·         are experienta anterioara in industria automotive (avantaj);

·         cunoaste limba engleza (nivel mediu/avansat), germana (avantaj);

·         are cunostinte relevante in operarea cu un soft de proiectare electrica (Eplan avantaj);

·         are abilitati foarte bune de lucru in echipa, pasionat de domeniul proiectarii, organizat, atent la detalii, responsabil.

Descrierea jobului:

·         realizeaza instalatia electrica a automotivelor in colaborare cu intreg departamentul tehnic/proiectare;

·         proiecteaza scheme electrice;

·         studiaza modul de functionare a anumitor echipamente si le integreaza in proiectele pe rol;

·         realizeaza studii de imbunatatire a echipamentelor electrice aflate in stadiu de proiectare;

·         planifica resursele si proiectele nou aparute;

·         urmareste stadiul implementarii proiectelor aflate in responsabilitatea sa;

·         gestioneaza necesarul de materiale si echipamente;

·         monitorizeaza si intervine in realizarea practica a instalatiei electrice in cadrul careia a intervenit in design.

Beneficii:

·         transport asigurat spre si de la locul de munca;

·         acces gratuit la sala de sport;

·         acces la sala de masaj;

·         tichete de masa;

·         oportunitati pentru dezvoltarea profesionala si personala.

Asteptam cu interes aplicatia ta! :-)

Deltamed
  • Florești
  • Cluj-Napoca