Profile

CURIER-LIVRATOR SOFER CATEGORIA B

Poziții disponibile: 5 poziții
611
FULL-TIME

Soferi (firma de curierat) zona Bayern  - Germania

ANGAJAM SOFERI CATEGORIA B

Salariul poate depinde de nivelul de limba germana, insa limba germana nu este obligatorie. O alternativa o reprezinta limba engleza la nivel conversational.

Distributia se face cu ajutorul flotei de autoutilitare din dotare.

Responsabilitati:

Livrari door-to-door, ridicare plicuri/ colete

Livrari în zona alocata

Notificare prin SMS înainte de livrare

Daca esti o persoana dinamica, responsabila si vrei sa te alaturi echipei noastre tinere, trebuie sa indeplinesti urmatoarele conditii:

Esti rezistent la stres si la program prelungit.

Ai varsta de 25-45 ani

Ai cetatenie romana

Ai cazier judiciar (curat), fara mentiuni inscrise

Esti disponibil din 13.10.2019

Conduci zi de zi, ai permis cat. B, experienta min 1an si minim 10 clase terminate;
Esti un bun organizator;
Livrezi doar "negre" (colete pana in 40 kg) fara frigidere, masini de spalat etc.

Dai dovada de punctualitate si seriozitate;
Esti o persoana comunicativa atenta la detalii, proactiva și orientata catre client;

Se asigura:

Curs gratuit de initiere (inclusiv notiuni de utilizare a scannerelor, aparatelor portabile, imprimantelor etc.)

Cazare contra-cost in Germania

Salariu atractiv, bonusuri si alte beneficii

Salariu brut – 12,80 Euro/ora + ore suplimentare

Trimite-ne un CV si vei fi contactat pentru stabilirea unui interviu.

Poti inclusiv sa imi comunici aceste date prin SMS sau WhatsApp (numele si varsta) la tel. 004 0765 77 42 80