Profile

Manipulant Marfuri Depozit Logistic Lübbenau

Poziții disponibile:
1370

HR XPERIENCE GmbH cu sediul în Hoppegarten (Germania) caută candidați pentru funcția:

Lucrator in Depozit - Comisionar (M/F)

Locul de muncă: Lübbenau (Brandenburg)
Referință: KOM-250-2019
Data începerii: imediat

Descrierea postului:
- Manipularea/comisionarea articolelor în depozitul alimentar.

- ai experiență în manipularea mărfurilor,
- știi elementele de bază ale limbii germane,
- ai un certificat de cazier judiciar curent,
- ești ambițios și înveți rapid,
- locuiești în apropierea Lübbenau sau ești gata să îți schimbi locul de reședință,
- poți lucra într-un ritm rapid,
- îți faci treaba corect și eficient,
- ești punctual și ești gata să lucrezi în ture,
- ai experiență în comisionare cu ajutorul sistemului pick-by-voice

O autorizație pentru stivuitoare este un avantaj suplimentar!

Te așteaptă:
- salariu 11 EURO / h brut,
- pe lângă salariul de bază, un bonus pentru rezultate excelente;
- suplimentar un premiu pentru zile de sărbători și vacanță;
- posibilitatea de a lua un avans după 2 săptămâni de muncă;
- plata salariului întotdeauna la timp,
- angajare bazată pe un contract de muncă german,
- 2 zile de concediu plătit pentru fiecare lună lucrată;
- sprijin din partea coordonatorului de proiect bilingv,
- posibilitatea de a folosi cazarea companiei contra-cost.

Aplicați și plecați la muncă în străinătate.

Dacă sunteți interesat, vă rugăm să trimiteți cererea la următoarea adresă:
jobs.ro@hr-xp.com cu adnotare:

Bazat pe art. 7 par. 1 din Regulamentul general privind protecția datelor (GDPR), declar că îmi exprim consimțământul pentru prelucrarea datelor mele personale pentru a efectua procedura de recrutare. În plus, sunt de acord să folosesc CV-ul meu în viitoarele procese de recrutare organizate de HR Xperience GmbH
Consimțământul menționat mai sus a fost exprimat în mod voluntar în conformitate cu art. 4 punct 11 GDPR.

HR XPERIENCE Group