Profile

Operator Intretinere Emulsii

2189
FULL-TIME
Producție & Tehnică
Oradea
FAIST Mekatronic

Lubricant Maintenance Operator

Companie: FAIST Mekatronic

Locație: Oradea, România

Departament:  Mentenanta

Tip contract: Full-Time

Experiența necesară: Minim 1 an într-un post similar.

Program de lucru: 2 schimburi, de Luni pana Vineri: 06:00 – 14:00 / 14:00 – 22:00

Descrierea postului

1.      Efectuează întreţinerea:

          • sistemelor de recuperare emulsii conform planului stabilit, curata circuitele de emulsie a sistemului de lubrifiere, verifica concentratia emulsiilor folosite si tine gestiunea acestora;

          • capurilor de lubrefiere a masinilor de turnat sub presiune

2.      Montare/demontare cap lubrificator. Pregatire tevi lubrefiere, cap lubrificator conform fisei de parametri a produsului. Reglaje cap lubrificator.

Obiectivele Cheie ale Postului

1. Întreţinere preventivă şi corectivă a sistemelor de recuperare emulsie, a sistemelor de lubrifiere si capurilor de lubrefiere

2. Gestionarea emulsiilor folosite in sectia Turnatorie

Cerințele postului

• Studii medii – şcoală profesională sau liceu profil tehnic

• Rezistenţă fizică – Sănătos clinic

Beneficii

• Masa calda

• Tichete de Masa

• Transport gratuit

• Asigurare medicala privata

• Tichete cadou de Sarbatori

• Bonus anual de performanta

• Bonus loialitate

  • Oradea