Profile

Reglor CNC

2929
FULL-TIME
Auto & Automotive
Târgu Mureș
CIE Matricon

Descrierea postului:

  • Introducerea şi verificarea parametrilor de prelucrare
  • Reglarea maşinilor conform instrucţiunilor tehnice
  • Eliminarea unor avarii accidentale apărute la maşina cu comandă numerică

Cerinţe obligatorii:

  • Minim studii medii
  • Cunoştinţe operare PC
  • Disponibilitate la muncă în 3 schimburi
  • Capacitate de auto-organizare şi învăţare continuă
  • Viteză de reacţie şi capacitatea de a lua decizii

Sunt avantajaţi candidaţii cu:

  • Experienţă într-un mediu de producție
  • Cunoştinţe tehnice de prelucrări prin aşchiere

 Ofertă:

  • Pachet salarial competitiv bazat pe competenţele profesionale
  • Tichete de masă în valoare de 15 lei
  • Transport la locul de muncă (contravaloare abonament)
  • Integrare imediată
  • Premii lunare şi de sărbători
  • Bonus anual de performanţă
  • Alte sporuri, bonusuri și beneficii
  • Cursuri de calificare și instruire la locul de muncă
  • Abonament Spa (fitness, piscină, masaj)
  • Asigurare de viață și accident

Reglor CNC