Profile

Coordonator Logistic Târgul de Cariere

1238
FULL-TIME
Publicitate & Marketing & Media
Cluj-Napoca
Târgul de Cariere

Un plan nu înseamnă nimic fără o planificare corectă, iar când suntem în focurile evenimentelor… și chiar și atunci când e sezon de pauză, avem nevoie de un coleg cu planificarea la el!

Candidatul ideal:

  • Experiență în organizarea evenimentelor
  • Carnet de conducere categoria B (ideal si C)
  • Disponibil pentru a pleca în delegații
  • Absolvent al unei facultăți de profil real (nu este obligatoriu, dar constituie un avantaj)
  • Un bun comunicator, mai ales în situații ce necesită luarea deciziilor într-un timp foarte scurt
  • Experiență în lucru cu suita Microsoft Office (mai ales Excel) + Google Suite (mai ales Google Sheets)
  • Descurcăreț, cu soluții inedite în situații dificile

Responsabilități:

  • În timpul evenimentelor te vei ocupa de...
  • Planificarea evenimentelor și organizarea lor
  • Managementul resurselor umane (voluntari, zilieri, personal intern)
  • Managementul logistic al evenimentelor
  • Achiziții necesare pentru buna funcționare a evenimentelor
  • Implementarea și livrarea evenimentului din punct de vedere al execuției (încărcare/ descărcare/ montaj/ demontaj)
  • Menținerea, dezvoltarea și coordonarea relației cu montatorii
  • Și alte probabil multe și mărunte, cum e la evenimente ?

În sezonul de pauză vei avea grijă de…

  • Gestiunea și inventarierea depozitului, căutarea de noi spații optime din punct de vedere cost-beneficiu
  • Achiziții necesare pentru desfășurarea activității companiei (atât pentru evenimente, cât și pentru spațiul de lucru)
  • Asigurarea bunei funcționări a flotei de autoturisme a companiei și atunci când este nevoie de reparații, managementul relației cu service-urile auto
  • Organizarea unui plan de activitate presezon

Ce-i oferim noi omului cu planificarea:

  • Un loc de muncă stabil, chiar și atunci când situații precum pandemia ne pot da de furcă
  • Mașină
  • Laptop
  • Telefon mobil
  • Program flexibil în funcție de programul evenimentelor
  • Călătorii în interes profesional cât cuprinde
  • Fiecare eveniment se lasă cu-n party aproape sigur, iar tu primești loc special
  • Un birou super cool în mijlocul Clujului, cu o terasă pe măsură ?

  • Cluj-Napoca