Profile

Instalator sanitar

Poziții disponibile: 15 poziții
2992
FULL-TIME
Recrutare
Cluj-Napoca
Accent Jobs

Descrierea postului

  • Realizarea lucrărilor de instalare pentru țevile și conductele de apă sau aer condiționat;
  • Repararea și întreținerea sistemelor din rețeaua de apă/încălzire;
  • Instalarea robinetelor, a filtrelor, a legăturilor dintre dispozitivele care fac parte din sistemul de instalații al unei case;
  • Pregătirea și verificarea materialelor și a echipamentelor de lucru;
  • Identificarea defecțiunilor apărute la conducte, sisteme de instalații, și repararea lor.

Candidatul ideal

  • Calificare profesională - instalator sanitar sau electrician;
  • Experienţă în domeniu;
  • Simţ practic, îndemânare, precizie;
  • Carnet de conducere categoria B - este un plus;
  • Comunicați în limba engleză sau franceză la nivel conversațional.

Beneficii

  • Un loc de munca intr-o companie stabila
  • Salarizare la standarde belgiene, in functie de experienta profesionala
  • Contract de munca belgian cu avantajele aferente: concediu de odihna platit, alocatie pentru copii, asigurare medicala, al 13-lea salariu
  • Suport administrativ si suport in ceea ce priveste cazarea si integrarea in Belgia
  • Colaborare stabila si de lunga durata
Accent Jobs
  • Belgia