Profile

Specialist Marketing

1600
FULL-TIME
Auto & Automotive
Târgu Mureș
Materom
  • Descrierea si responsabilitatile postului:

    • Pregatire activitati conform plan de marketing
    • Realizare campanii de fidelizare a clientilor B2B si campanii de vanzare
    • Promovarea brandului Materom in mediul online si offline
    • Organizare evenimente

    Cerinte:

    • Cunostinte basic de administrare a platformei WordPress
    • Administrare SEO si GoogleAds
    • Abilitati de comunicare verbala si scrisa
    • Abilitatea de a lucra cu sarcini multiple si de a prioritiza
    • Abilitati de planificare si organizare, tinand cont de termene limita
    • Atitudine pozitiva si flexibilitate
    • Gandire creativa, munca in echipa
    • Cunoasterea limbii engleze
    • Studiile si experienta intr-o pozitie similara constituie un avantaj
    • Cunostinte basic in programe de design (photoshop, corel) constituie un avantaj

    Beneficii:

    • Oportunitatea de a te asocia unui brand national, intr-un climat tanar si dinamic
    • Oportunitati de formare si dezvoltare profesionala
    • Venituri financiare motivante
    • Tichete de masa
    • Program recompense recomandari
    • Program de lucru flexibil
    • Cafea din „partea casei”
Materom
  • Târgu Mureș