Profile

TEHNICIAN ANALIST CALITATE

1904
FULL-TIME
Producție & Tehnică
Cluj-Napoca
Deltamed

Cautam Tehnician analist calitate cu experienta in domeniu pentru o colaborare de lunga durata!

Daca ti-e dor de o provocare iti lasam mai jos cateva detalii:

Cerinte:

- studii medii/superioare;

- experienta de minimum 1 an in domeniu;

- cunoasterea standardului de calitate ISO 9001;

- cunoasterea limbii engleza (avantaj);

- permis de conducere: categ. B;

- aptitudini necesare: atentie concentrata, atentia distributiva, gandire critica, flexibilitate in gandire si comportament.

Responsabilitati principale:

- gaseste solutii pentru rezolvarea problemelor de calitate;

- monitorizeaza si raporteaza superiorului direct defectele constatate;

- propune sisteme/proceduri de corectare a erorilor;

- verifica materiile prime, materialele, semifabricatele si alte componente care ajung in procesul de productie;

- organizeaza efectuarea verificarilor pe parcursul fiecarei etape de fabricatie;

- planifica inspectii de control cu sau fara anuntare prealabila;

- participa la procesul de prereceptie si livrare a produselor.

Beneficii:

- transport asigurat spre si de la locul de munca;

- tichete de masa (15 lei/zi lucrata);

- acces gratuit la sala de sport;

- acces la sala de masaj;

- oportunitati pentru dezvoltarea profesionala si personala.

Asteptam cu interes candidatura ta! :-)

Deltamed
  • Cluj-Napoca
  • Florești