Profile

Electrician auto

1522
FULL-TIME
Auto & Automotive
Reghin
Irum

Candidatul ideal:

Absolvent școală profesională sau liceu în domeniul electric, calificare de electrician.

Experiență minim 2 ani în domeniu.

Cunoștințe interpretare scheme electrice.

Responsabilitate și seriozitate.

Persoană organizată, atentă la detalii.

Abilități de comunicare și lucru în echipă.

Dorință de învățare/formare profesională la locul de muncă.

Descrierea jobului:

Selectează și folosește corect aparatura pentru măsurarea curentului, tensiunii și rezistenței electrice pentru interpretarea corectă a schemelor electrice, simbolurile conform legilor electrice de bază.

Execută montajul sau reparațiile instalațiilor electrice în conformitate cu documentația tehnică.

Respectă procedurile interne de lucru și intervenții, în vederea respectării normelor PSI.

Identifică și remediază defecțiunile echipamentelor și a componentelor defecte.

Lucrările executate trebuie să respecte normele de calitate impuse de documentația tehnică, respectând normele de SSM și PSI în vigoare.

Beneficii:

Remunerație motivantă.
Suport continuu pentru creșterea profesională.
Pachet salarial atractiv, incluzând tichete de masă, transport gratuit.

Descrierea companiei

IRUM este o companie româneasca cu capital privat localizata in Reghin jud. Mureș. Are peste 400 de angajați si o experiența de 60 de ani in construcția de mașini si utilaje destinate industriei forestiere si agricole.

Vă așteptăm pe www.irum.ro

Irum
  • Reghin