Profile

Inginer suport tehnic-departament Service

1557
FULL-TIME
Auto & Automotive
Reghin
Irum

Candidatul ideal:

Studii superioare tehnice.

Experiență minim 3 ani, pe o poziție similară.

Cunoștințe service și piese auto.

Capacitate de analiză și sinteză.
Abilități de comunicare și lucru în echipă.
Creativitate, ingeniozitate, flexibilitate în gândire, atent (
ă) la detalii.
Eficiență în organizarea activității.

Disponibilitate la deplasări.

Constituie avantaj:

Cunoașterea limbii engleze la nivel mediu/avansat.

Descrierea jobului:

Se documentează cu privire la proiectarea, fabricația, testarea utilajelor pentru înțelegerea caracteristicilor lor tehnice.

Înțelege structura și funcționalitatea utilajelor forestiere.

Cunoaște și ține evidența defectelor frecvente, precum și modul de remediere a acestora.

Întocmește și gestionează baza de date cu clienți, utilaje vândute și intervenții în TG și în afara TG.

Oferă consultanță tehnică clienților.

Contactează clienții care au trimis cereri de intervenție - service.

Ține evidența pieselor defecte.

Se deplasează la clienți, pentru diferite constatări.

Beneficii:

Remunerație motivantă.

Suport continuu pentru creșterea profesională;

Pachet salarial atractiv, incluzând tichete de masă, transport gratuit.

Descrierea companiei

IRUM este o companie româneasca cu capital privat localizata in Reghin jud. Mureș. Are peste 400 de angajați si o experiența de 60 de ani in construcția de mașini si utilaje destinate industriei forestiere si agricole.

Vă așteptăm pe www.irum.ro

Irum
  • Reghin