Profile

Reprezentant Comercial (Agro)

1943

HR-Consulting (search4staff.com) – la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Companie:

ADAMA Agricultural Solutions Ltd. este un producător global și distribuitor mondial care oferă soluții de protecție a culturilor agrare.

Responsabilități:

  • Raportează regulat tendințele din piață către management, prin intermediul sistemului de raportare internă;

  • Implimentează activ strategia de vânzări și promovează produsele companiei;

  • Menține o bună legatură, comunicare activă și fidelizarea clientilor existenti, distribuitori si consumatori finali (fermieri);

  • Căutarea clienților noi;

  • Promovează brandul și portofoliul de produse ale companiei si creează cerere față de produse.

Cerințe:

  • Studii superioare: Agricultură;

  • Abilități de comunicare de negociere;

  • Cunoașterea limbilor: RO, RU - avansat; EN - intermediar (preferabil);

  • Experiență în vânzări, reprezintă un avantaj.

Beneficii:

  • Salariu competitiv;

  • Automobil de serviciu;

  • Perspective de dezvoltare în carieră într-o companie internațională.

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: bb70@search4staff.com

Telefon de contact: 069104433

În CV indicați codul postului vacant: P2

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.

HR – Consulting
  • Chisinau