Profile

Manager vînzări auto

1904

Despre companie: Unul dintre cei mai importanți importatori auto din Moldova, specializat în import și vînzarea automobilelor rulate din Europa în Republica Moldova.

Responsabilități:
- Promovarea și vînzarea produselor companiei;
- Consultarea și menținerea relațiilor cu clienții (direct/ telefon);
- Realizarea și pregătirea documentelor de creditare;
- Atingerea obiectivelor de vînzări;

Cerințe:
- Experiență în domeniul comerțului/ vînzărilor;
- Cunoașterea limbii române, ruse;
- Permis de conducere (categoria B);
- Abilități de operare MS Office: Word, Excel, Photoshop (avantaj);
- Persoană organizată, responsabilă, comunicabilă;

Se oferă:
- Salariul fix + BONUSURI;
- Prînz gratuit;
- Perspective de creștere în carieră;
- Grafic de muncă: Luni- Vineri ( 8:00 – 18:00), Sîmbătă (9.00-16.00);
- Oportunitate de dezvoltare într-o echipă tânără și energică.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul la adresa electronică rr30@search4staff.com , indicând codul  SMV în subiect sau să apeleze la mob. 062101257.

HR – Consulting
  • Chișinău