Profile

Agent vanzari servicii de transport

77
FULL-TIME

Candidat Ideal

  • Experiență în vânzările B2B obligatorie;
  • Abilități de comunicare și relaționare cu clienții;
  • Abilități de organizare și planificare a activității din zona de lucru;
  • Putere de decizie și autonomie;
  • Persoană activă, dinamică și implicată.

Responsabilități

  • Gestionează și dezvoltă portofoliul de clienți din zona deservită;
  • Prezintă produsele și serviciile firmei, încheie contracte și urmărește derularea acestora;
  • Stabilește obiective pentru activitatea proprie, le urmărește și le realizează;
  • Întocmește analize și rapoarte conform cerințelor organizației;
  • Colaborează cu personalul operativ din zona și din sediul central din Oradea pentru buna deservire a clienților.

Beneficii

  • Mediu de lucru plăcut;
  • Pachet salarial compus din parte fixă și bonus.

Despre Companie

Clientul nostru activează în sectorul transporturilor.

Corporactive Consulting