Profile

CUSTOMER SERVICE REPRESENTATIVE

1085
FULL-TIME

Candidatul ideal

Ce ne dorim de la tine!?

Să cunoști limbile germană şi engleză la un nivel avansat.

Pentru că ne place să ne descriem ca fiind o echipă de oameni energici şi ambiţioşi, încrezători în forţele proprii şi întotdeauna încercând sa excelăm în ceea ce facem, iar grija faţă de colegii şi clienţii noştrii precum spiritul de echipă şi entuziasmul fac parte din ADN-ul nostru, ne-am bucura dacă această descriere ţi se potriveşte şi ţie!

Dispui de abilităţi foarte bune de comunicare căci vei interacţiona cu oameni din diferite culturi iar prin cunoştinţele tale de Excel, Outlook, gândire logică, proactivitate şi viziune de ansamblu vei reuși sâ îți optimizezi munca şi să găseşti soluții cheie pentru a aduce extra valoare echipei.

Experienţa într-un departament de Customer Service, Export sau Sales reprezintă un avantaj.
Disponibilitate pentru călătorii în interes de serviciu.

Descrierea jobului

Echipa de International Sales back office adoptă o abordare creativă, colaborativă și centrată pe client pentru a furniza servicii de top și soluții de afaceri interesante pentru clienții săi.

Aplică la postul de International sales-back office şi vei fi responsabil/ă de:

  • gestionarea relaţiilor dintre client-furnizor prin rezolvarea într-un mod profesionist a tuturor situaţiilor legate de clienţii companiei
  • utilizarea unui sistem de gestiune integrat pentru colectarea de informații referitoare la procesarea corectă a comenzilor/reclamațiilor sau la existenţa stocului
  • colaborarea strânsă cu celelalte departamente interne si externe (Germania)
  • vei avea ocazia să construieşti relații cu clienții externi, pentru a identifica în mod proactiv provocările cheie și pentru a găsi cele mai bune soluţii
Ce-ţi promitem?

Un loc de muncă stabil unde permanent vei putea învăța lucruri noi şi va fi loc de dezvoltare în carieră.
O atmosferă plăcută şi incitantă cu multe provocări şi satisfacții pe măsura într-un domeniu foarte dinamic şi captivant.

Vei beneficia de:
  • salariu atractiv
  • bonus de performanţă
  • asigurare de sănătate privată
  • reduceri substanțiale la încălțăminte
  • abonament la biblioteca online Bookster
  • transport gratuit la locul de muncă
  • team building precum şi petreceri anuale
  • Training, cursuri de specialitate

Daca te regăsești în ceea ce am menționat mai sus, te vrem în echipa noastră!

Astor Mueller
  • Oradea