Profile

MECANIC AUTO SI CAMIOANE

Poziții disponibile: 5 poziții
490
FULL-TIME
Sibiu
Car Reseau

Candidatul ideal

Daca ești o persoana care are chef de acțiune, vrei sa schimbi viitorul tău, ești voluntar(a), motivat(a), dinamic(a), ai spirit de echipa.

Asta înseamnă ca ești persoana potrivita.

Descrierea jobului

Ești in căutarea unui post de muncă in afara granițelor în domeniul auto, tu ai nevoie de noi si noi avem nevoie de tine.

TINICHIGIU, VOPSITOR SAU MECANIC auto vino la SIBIU 19-20 nov 2019.

Misiunile tale sunt:
Diagnostic, controlul și repararea vehiculelor în mod autonom, reparații și revizii ale vehiculelor în conformitate cu metodele de lucru și normele de siguranță

Îți oferim:

Un slariu si conditii atractive.
Si un însoțitor, un sprijin din partea noastră am pus la dispoziție, un traducător și ajutor pentru demersurile administrative totul pentru binele fiecărui angajat si pentru o integrare mai rapidă.

Dacă dorești să faci parte din echipa noastră, vino la sibiu sa discutam sau te rugăm să trimiți CV-ul tău pe mail pentru a te înscrie.

mail: remus.moga@car-reseau.com
tel:+33776111158

Car Reseau