Profile

Manager vînzări business clienți

Poziții disponibile: 3 poziții
1114
FULL-TIME
Telecom
Chișinău
Moldtelecom

Misiune job:

Promovarea serviciilor companiei și atragerea clienților corporativi noi

Atribuții de funcție:

identificarea clienților potenţiali, organizarea întâlnirilor de afaceri,

perfectarea contactelor

pregătirea ofertelor personalizate pentru clienți corporativi

negocierea și încheierea contractelor

dezvoltarea si menținerea relațiilor de colaborare cu clienții business

dezvoltarea bazei de date a clienților corporativi

deplasări de afaceri în raza mun. Chișinău

Cerințe față de candidat:

studii superioare în Economie / Telecomunicații

cunoaşterea PC la nivel de utilizator experimentat

cunoaşterea limbilor române, ruse (engleze – se va considera avantaj)

abilităţi avansate de comunicare, prezentare, negociere

permis de conducere (categoria B)

atitudine proactivă

Ce oferim:

grafic de lucru full time (8 ore)

oportunităţi de carieră

traininguri interne si externe

venit competitiv: salariul fix + partea variabilă din vânzări

transport + telefon de  serviciu

compensarea  odihnei + abonamentelor la Cluburi Sportive

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul la adresa cariera@moldtelecom.md, menționînd postul pentru care aplică (Manager vânzări business clienți).

Moldtelecom