Profile

Tehnician Service

Poziții disponibile: 6 poziții
2462
FULL-TIME
Altele
Mogoșoaia
IPSO Agricultura

IPSO Agricultura, lider pe piața utilajelor și mașinilor agricole din România, caută un Tehnician Service pentru a se alătura echipei sale tehnice. Dacă ești pasionat de domeniul tehnic și vrei să îți dezvolți cariera într-o companie de top, atunci ești candidatul potrivit pentru acest rol.

Printre responsabilitățile tale mentionam:

  • deplasarea la sediul clienților pentru întreținerea echipamentelor
  • recepționarea echipamentelor
  • punerea lor în funcțiune
  • instruirea operatorilor care vor lucra cu ele

Candidatul ideal ar trebui să aibă studii tehnice de specialitate, experiență în diagnoza și repararea echipamentelor cu cunoștințe de mecanică, hidraulică, diagnozelor electrice/electronice

Limba engleză la nivel mediu este obligatorie, iar cunoștințele bune de PC și permisul de conducere categoria B sunt necesare.

Calitățile tale ar trebui să includă:

  • disponibilitate la deplasări
  • dorința și curiozitatea de a învăța despre echipamente noi
  • înclinație spre domeniul tehnic, seriozitate și spirit de inițiativă.

Noi oferim:

  • Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă profesionistă și motivată, în cadrul unei companii multinaționale lider în domeniul utilajelor și mașinilor agricole din România;
  • Un pachet salarial atractiv, la care se adaugă bonusuri și prime de fidelitate și performanță, pentru a-ți recunoaște meritul și munca depusă;
  • Asigurare medicală privată cu acoperire extinsă;
  • Asigurare de viață;
  • Pachet de beneficii flexibile care să îți permită să îți aloci mai mult timp pentru tine și familia ta, precum tichete de masă, tichete cadou, tichete de vacanță, tichete culturale;
  • Concediu suplimentar, pentru a-ți permite să te relaxezi și să îți reîncarci bateriile;
  • Oportunități continue de dezvoltare profesională, în concordanță cu noutățile din domeniul nostru dinamic și în permanentă schimbare;
  • Echipament modern de lucru, inclusiv mașină de serviciu, laptop și telefon mobil, pentru a-ți facilita munca și a te ajuta să fii mereu conectat și productiv.

IPSO Agricultura este o companie cu o reputație excelentă pe piața utilajelor și mașinilor agricole din România și suntem mândri să fim lideri în acest domeniu. Alătură-te echipei noastre tehnice și contribuie la succesul nostru continu!

  • Alba Iulia
  • Alexandria
  • Botoșani
  • Brăila
  • Carei
  • Fetești
  • Iași
  • Oradea
  • Pitești
  • Roman
  • Târgu Mureș
  • Timișoara
  • Tulcea