Profile

Deputy Store Manager Mohito

482
FULL-TIME
Retail & FMCG
Bucuresti
LPP Romania Fashion

Candidatul ideal

Personalitate placuta cu excelente abilitati de comunicare si relationare, vanzare si negociere;
Tinuta si prezenta agreabile, amabil, atitudine pozitiva si proactiva;
Atentie distributiva, simt pentru detalii;
Capacitatea de a rezolva probleme, sarcini multiple si de a respecta termene limita;
Inteligenta, dorinta si capacitate de a invata;
Experienta in fashion retail
Experienta in coordonarea unei echipe este un plus;
Foarte bun organizator;
Limba engleza scris si vorbit - nivel mediu-avansat;

Beneficii:
O pozitie stabila intr-o companie in expansiune;
Posibilitati reale de avansare si de crestere pe plan profesional;
Oportunitati de participare in proiecte interne;
Salariu competitiv;

Descrierea jobului

Organizarea, planificarea si coordonarea magazinului in lipsa Directorului de Magazin;
Realizarea planulului de vanzari;
Tinerea corecta a evidentei contabile primare a magazinului;
Recrutarea si selectia personalului (in colaborare cu Directorul de Magazin), formarea, motivarea, evaluarea si propunerea de penalizari pentru personalul din magazin;
Verificarea respectarii regulamentelor, procedurilor, politicilor si instructiunilor de lucru a angajatilor din subordine; Monitorizarea performantei angajatilor si urmarirea realizarilor;

  • Cluj-Napoca
  • Sibiu