Profile

Visual Merchandiser

Poziții disponibile: 2 poziții
1253
FULL-TIME
Retail & FMCG
Bucuresti
LPP Romania Fashion

Candidatul ideal

■ Orientare comerciala in modul de expunere a produselor
■ Cunostinte privind trendurile si moda
■ Orientare catre rezultate si imagine
■ Foarte bune capacitate de organizare
■ Analizeaza trandurile, revizuieste si reactioneaza in functie de indicatorii de performanta;

Descrierea jobului

■ Asigura o imagine comerciala, atat vitrinei cat si magazinului, conform standardelor companiei
■ Implementeaza schimbarile de fiecare data cand este necesar, in conformintate cu rapoartele comerciale si cu standardele companiei
■ Organizeaza produsele in comformitate cu politicile companiei
■ Furnizeaza suport si training echipei de vanzari
■ Implementeaza semnalizarile in vitrine, in interiorul magazinului conform planului magazinului si campaniile promotionale

Beneficii:
■ Posibilitati reale de avansare si de crestere pe plan profesional (100% dintre pozitiile regionale sunt acoperite intern);
■ Oportunitati de participare in proiecte interne;
■ Salariu competitiv;
■ Reduceri in cadrul magazinelor companiei;

  • Bucuresti
  • Brașov
  • Cluj-Napoca
  • Timișoara
  • Sibiu
  • Balotești