Profile

Operatori CNC

Poziții disponibile: 2 poziții
2951
1
FULL-TIME
Producție & Tehnică
Cluj-Napoca
Seko Sieta

Candidatul ideal

Studii medii sau superioare de specialitate;
Cunostinte de desen tehnic si verificari repere;
Experienţă pe o pozitie similară– avantaj operare strung sau freza;
Cunostinte de utilizare calculator;
Abilitati de comunicare, persoana autonoma, organizata si orientata spre rezultat;
Disponibilitate pt lucru in 2 schimburi;
Disponibilitate de a lucra in Cluj Napoca;

Descrierea jobului

Pregateste materialele si sculele folosite in conformitate cu instructiunile de lucru si comanda de productie;
Asigură funcționarea mașinilor CNC: strung sau freza
Se asigura de corectitudinea lucrarilor executate, de conformitatea acestora cu specificatiilor tehnice;
Verifica produsele calitativ dupa prelucrare pentru respectarea desenului de executie;
Identifică probleme tehnice referitoare la funcţionarea/operarea maşinii CNC;

Seko Sieta
  • Cluj-Napoca