Profile

Stivuitorist

Poziții disponibile: 10 poziții
433
FULL-TIME
Recrutare
Unique Personalservice GmbH

Candidatul ideal

  • Cunoștinte de limba germană nivel A2 sau engleză
  • Atestat de calificare ca stivuitorist constitui un avantaj
  • Experiența în muncă poate constitui un avantaj
  • Capacitate de lucru în echipă
  • Disponibilitatea de a lucra în schimburi

Descrierea jobului

Locul de munca este localitatea 53919 Weilerswist zona Brühl.

  •                Încărcarea-descărcarea camioanelor cu ajutorul stivuitorului și lizei electrice
  •                Recepționarea mărfurilor în depozit
  •                Pregătirea mărfurilor pentru livrare
  •                Locul de muncă este în Germania

Oferim:

  •                 Oferim cursuri de instruire pentru obținerea autorizației de stivuitorist plătite de companie, dacă este cazul
  •                 Inducție și instruire specifică
  •                 Contract de muncă nemțesc
  •                 Cazare, cotra cost
  •                 Mediu de lucru plăcut și motivant