Profile

Tehnician Analist Calitate - Furnizori

530
FULL-TIME
Producție & Tehnică
Cluj-Napoca
De'Longhi

Responsabilitati

  • Asigura inspectia la receptie a materialelor conform planului de control in sistemul SAP si informeaza in timp util membrii echipei despre neconformitatile detectate la inspectie;
  • Responsabil de a colecta informatiile necesare procesului de reclamatii la furnizori, pentru a asigura recuperarea costurilor determinate de incidentele cu materialele neconforme;
  • Responsabil sa blocheze materialele neconforme si sa monitorizeze perioada de stocare a materialelor blocate din carantina conform procedurii interne de lucru;
  • Responsabil cu definirea si instalarea de controale aditionale si activitati de sortare in segmente (pe baza datelor si informatiilor) astfel incat sa asigure continuitatea productiei.

Candidatul ideal

  • Liceu cu profil tehnic;
  • Studiile superioare reprezinta un avantaj;
  • Limba engleza - cel putin nivel mediu;
  • Cunostinte MsOffice (Excel, PPT, Word);
  • Persoana organizata, comunicativa, dinamica;
  • Disponibilitate de lucru pe 3 schimburi.

Beneficii

  • Masa asigurata;
  • Tichete de masa;
  • Transportul asigurat;
  • Bonusuri lunare;
  • Oportunitati de dezvoltare si promovare.

De'Longhi
  • Cluj-Napoca
  • Jucu
  • Dej
  • Gherla
  • Apahida
  • Turda