Profile

Consilier Credite - Brasov, Sibiu, Targu Mures, Pitesti

Poziții disponibile: 15 poziții
68
FULL-TIME
Recrutare
Bucuresti
Prohuman

Suntem in cautare de colegi noi!
Nu este nevoie de experienta, te invatam noi tot ce trebuie sa stii!

Daca esti organizat si sociabil, prieten bun cu Excel-ul si vrei sa te implici intr-un proiect la inceput de drum, avem pentru tine un post de Front Desk Agent in colaborare cu partenerul nostru BT Direct / ERB Retail Services.
Pe langa atmosfera prietenoasa, un mediu de lucru dinamic si provocator, iti oferim si posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniul Banking.

Ce trebuie să ai:

Studii medii;
Bune cunostinte utilizare calculator: MS Office;
Orientare catre client;
Capacitate analitica si atentie la detaliu, de a lucra sub presiune si cu termene limita;
Orientare catre rezultate;
Spirit de echipa.

Descrierea jobului

Dezvoltă relațiile cu clientii direct in magazinele partenerilor comerciali strategici şi îi fidelizează prin serviciile oferite;
Furnizeaza informatii corecte clientilor cu privire la serviciile si produsele companiei (explicatii extras lunar,dobanzi,modalitati de plata etc.)
Întocmeşte dosarele de credit, cu acurateţe şi la timp;
Rezolvarea situatiilor ce pot aparea in discutiile pe care le poarta cu potentialii/actualii clienti;
Informeaza seful direct si face propuneri catre acesta pentru crearea de produse noi si dezvoltarea celor existente in concordanta cu necesitatiile clientilor
Redactează rapoarte de activitate periodice.

Prohuman