Manager Produs Secţia Produse Persoane Fizice, Departamentul Marketing şi Gestiunea Produselor

Poziții disponibile: 2 poziții
3629
FULL-TIME
Bănci & Finanțe & Asigurări
Chișinău
Mobiasbanca – OTP Group

Beneficiile pe care le oferim:

·       Vrem să îți extinzi cunoștințele, așa că vei avea o varietate de cursuri la care poți participa și avansa în carieră;

·       Avem la dispoziție un portal Intranet, unde poți găsi informații de specialitate;

·       Dacă faci sport, avem o sală de sport excelentă;

·       Din moment ce prețuim sănătatea, vei dispune de asigurare medicală suplimentară;

·       Pentru că promovăm stilul sănătos de viață vei beneficia de tichete de masă în valoare de 45 lei pentru fiecare zi lucrătoare;

·       Salariu fix + alte avantaje financiare;

·       Program de muncă stabil (Luni-Vineri, 08:30-17:30).

Responsabilităţi:

·           Elaborarea/dezvoltarea ofertei de produse a băncii raportate la necesităţile clienţilor, resursele băncii şi oportunităţile de pe piaţă într-un mod superior competitorilor băncii;

·           Segmentarea pieţii şi selectarea grupelor ţintă de clienţi, care vor fi trataţi în cadrul acţiunilor de marketing şi campaniilor promoţionale planificate spre lansare;

·           Elaborarea şi implementarea măsurilor de majorare a gradului de echipare cu produse a clientului - persoană fizică, precum şi de creştere a fidelităţii clientului faţă de produsele Băncii;

·         Crearea planurilor de lansare şi promovare pentru produsele şi serviciile băncii din segmentul pieţei persoanelor fizice şi urmărirea executării lor;

·           Crearea şi dezvoltarea produselor (ofertelor) sau serviciilor cu propuneri de modificări de preţuri aferente.

Cerințe:

·           Experienţa  de muncă în sistemul bancar;

·           Cunoaşterea produselor şi serviciilor bancare din segmentul pieţei persoanelor fizice;

·           Cunoaşterea legislaţiei în domeniul produselor bancare destinate persoanelor fizice;

·           Cunoştinţe avansate de aplicare: MS Office, Excel, PowerPoint;

·           Cunoaşterea limbii române, ruse şi engleze;

·           Studii superioare cu profil economic.

  • 1 Decembrie