Profile

Operator/Programator CNC

Poziții disponibile: 15 poziții
1460
FULL-TIME
Recrutare
Cluj-Napoca
Accent Jobs

Căutam programatori / operatori CNC pe utilaje de îndoire, strunjire, frezare, tăiere, șlefuire, stanțare și operatori pentru strung/freza convențională pentru companiile și colaboratoare din Belgia.

 Candidatul ideal

  •            Aveți experiență în operarea și/sau programarea diferitlor tipuri de utilaje CNC: freza, strung, mașînă de îndoit, de șlefuit, de stanțare sau ați lucrat cu strung/freza convențional
  •             Nu aveți nici o dificultate în citirea și interpretarea planurilor și desenelor tehnice
  •              Sunteți conștient de siguranță la locul de munca
  •             Puteți să lucrați independent, sunteți o persoana autonoma, cu inititativa și spirit de responsabilitate
  •             Vorbiți limba engleza sau franceza la un nivel conversațional

Descrierea jobului

  • Producerea de componente mecanice și piese, în serii mari sau piese unice, din diferite metale: aluminiu, titan, inox, otel, piatra, plastic etc.
  • Realizarea întregului proces de producție, de la interpretarea desenului tehnic până la realizarea piesei finite

Beneficii

  •          Un loc de munca într-o companie stabila
  •           Salarizare la standarde belgiene, în funcție de experiență profesionala
  •            Contract de munca belgian cu avantajele aferente: concediu de ohihna plătit, alocație pentru copii, asigurare medicala, al 13-lea salariu
  •           Suport administrativ și suport în ceea ce privește cazarea și integrarea în Belgia
  •            Colaborare stabila și de lunga durata
  •           Decontarea primului transport până în Belgia în valoare de maxim 150€

Accent Jobs
  • Belgia