Profile

Inginer constructie

853
FULL-TIME
Bănci & Finanțe & Asigurări
Chișinău
Victoriabank

Atribuţiile de bază şi responsabilităţile postului:

  • Verificarea documentației de deviz
  • Asigurarea respectării tehnologiilor de execuție a lucrărilor de reparație/construcție
  • Monitorizarea și recepționarea lucrărilor de reparații/reconstrucții în conformitate cu prevederile contractuale
  • Estimarea volumelor și costurilor aferente lucrărilor de reparații / construcții
  • Supravegherea stării tehnică a sediilor și înaintarea măsurile necesare în vederea menţinerii acestora în stare bună

Cerinţe faţă de candidaţi:

  • Studii superioare cu profil tehnic
  • Experienţă in domeniu minim 3 ani
  • Cunoștințe avansate de aplicare MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Abilități analitice și planificare
  • Orientare spre procese și rezultat.
  • Capacitate de a lucra individual și în echipă

Beneficii:

  • salariu competitiv și alte avantaje financiare
  • program de muncă stabil
  • tichete de masa în valoare de 45 lei/zi
  • investigații medicale profilactice
  • oportunități de dezvoltare profesională