Profile

Assistant Manager

464
1
FULL-TIME
Retail & FMCG
Bucuresti
Kaufland

Assistant Manager Chișinău (f/m)

to CEO, Chișinău, Str. Sfatul Țării, nr. 29

Suntem o companie internațională din industria de retail, care pune accent pe dinamism, performanță și corectitudine. Împreună formăm o echipă puternică, în care fiecare angajat contribuie la succesul nostru. Locul tău e la Kaufland!

Responsabilitățile tale

  • Coordonezi întâlnirile şi administrezi calendarul managerului
  • Preiei şi realizezi convorbirile telefonice
  • Organizezi întâlnirile, conferinţele video şi telefonice
  • Traduci documente, realizezi rapoarte şi administrezi contracte
  • Realizezi prezentări, prelucrezi corespondenţa şi administrezi documentele

Profilul tău

  • Foarte bune cunoştinţe de limba germană şi limba română
  • Perseverenţă şi capacitate de a lucra sub presiune
  • Orientare spre obţinerea celor mai bune rezultate
  • Capacitate de automotivare şi abilitatea de a lucra independent
  • Persoană de încredere, comunicativă şi proactivă

Beneficiile tale

Crearea unui mediu de lucru plăcut și motivant pentru colegi este una dintre prioritățile noastre.

Vor fi contactați doar candidații care corespund cerințelor menționate mai sus.

Kaufland
  • Chișinău