Profile

Developer AngularJS si/sau Python

2775
FULL-TIME
IT & Software
Cluj-Napoca
Fleio

Nu mai vrei outsourcing?

Vrei sa lucrezi la un produs software 100% clujean creat pentru piata internationala?

Hai la Fleio!

Angajam developeri JavaScript/AngularJS cu experienta pentru biroul nostru din Cluj-Napoca.

Sunt obligatorii cunostintele solide de programare si experienta cu JavaScript sau Python.

Reprezinta un avantaj experienta cu:

  • AngularJS
  • Django si Django Rest Framework
  • Angular Material
  • Linux
  • OpenStack

Descrierea jobului

In functie de experienta ta si alegerea ta poti lucra backend Python, frontend in JavaScript sau fullstack.

Vei Implementa de noi functionalitati, bug fixing si teste automate.

Care sunt beneficiile pe care ti le doresti?

Descrierea companiei

Suntem o companie mica cu un mediu de lucru relaxat. Dezvoltam propriul produs software de automatizare pentru industria de web hosting/cloud computing. Testam totul automat, inclusiv coding style, si unul dintre cele mai importante obiective este codul de calitate.

Ce tehnologii folosim

Python, Django, Django Rest Framework. MySQL, OpenStack, Gitlab, Linux, OpenStack, virtualizare, KVM

Fleio
  • Cluj-Napoca