Profile

Lucrator Comercial Iasi

Poziții disponibile: 10 poziții
171
FULL-TIME
Recrutare
Bucuresti
Prohuman

Cerintele de angajare:

- Studii medii; ( 10 clase pentru lucratori comerciali si vanzatori)
( 12 clase + diploma de bacalaureat pentru casieri )
- Abilitati de comunicare si relationare cu clientii;
- Rezistenta la efort fizic;
- Capacitate de organizare si prioritizare a sarcinilor;

Descrierea jobului

Lucrator Comercial:

- Aprovizioneaza si aranjeaza marfa pe raioanele magazinului, tinand cont de termenul de valabilitate, dar si de respectarea planogramelor
- Depoziteaza produsele cu termen de valabilitate depasit si cele cu ambalaj deteriorat sau de calitate necorespunzatoare in locul special destinat acestora
- Reactualizeaza preturile si se asigura ca acestea sunt afisate cat mai vizibil, sub fiecare tip de produs
- Este responsabil de toate raioanele din magazin (legume, fructe, bautari, bacanie, detergenti, etc), dar si de marfa din depozitul magazinului
- Suplineste pozitia casierului, desfasurand activitate la casa de marcat
- Informeaza si ofera suport clientilor, adoptand un comportament civilizat si profesionist
- Raspunde de curatenia permanenta a magazinului, a echipamentelor, a utilajelor si a anexelor magazinului

Ce oferim:

- Salariu competitiv;
- Bonusuri lunare; ( de recomandare, depistare furt ,etc;)
- Prima de inventar;
- Sanse reale de promovare si dezvoltare profesionala;
- Decont transport;
- Tichete de masa ( 15,09 pe zi )

Program de lucru:

- 5 zile pe saptamana ( 2 libere pe saptamana)
- 8:30h/zi ( 30 min pauza de masa)
- Tura de noapte ( in caz de inventariere )
- Poate exista o tura intermediara;

vlad.barbu@apt.ro pentru CV si detalii.

Prohuman