Profile

Operator CNC

Poziții disponibile: 6 poziții
2998
4
FULL-TIME
Producție & Tehnică
Iași
BMT Aerospace

CANDIDAT IDEAL

•         Absolvent liceu sau scoală profesională;

•         Persoană organizată, serioasă, dinamică și proactivă;

•         Disponibilitate de a lucra în schimburi;

•         Bune abilități de comunicare și lucru în echipa;

•         Punctualitate și eficiență;

•         Experiența ca operator într-o companie de producție constituie avantaj.

DESCRIEREA JOBULUI

•         Efectuează întreținerea preventivă a utilajului de producție;

•         Respectă documentația de producție (routing) și desenul de execuție;

•         Efectuează set-up-ul (reglarea mașinii) și operează utilajul de producție;

•         Se asigură că are dispozitivele și instrumentele de măsură adecvate pentru piesele în lucru;

•         Efectuează măsurătorile și înregistrează datele complet si corect pentru a asigura calitatea producției.

  • Iași