Profile

Şef Echipă

Poziții disponibile: 5 poziții
2199
5
FULL-TIME
Auto & Automotive
Ghimbav
Quin

Responsabilităţi:

  • Asigură producția în sector cu privire la numărul de piese cerut, calitatea cerută,termenele cerute;
  •  Se asigură că pe schimbul de care răspunde se respectă instrucțiunile de lucru;
  •  Responsabil pentru predarea situației de producție următorului schimb;
  •  Verifică realizarea numărului de piese (de ex. din oră în oră);
  •  Verifică zilnic, prin sondaj, inventarul de piese (în funcție de specificul sectorului);
  •  Coordonează personalul din subordine cu privire la: prezenţă, concedii legale, pauze, etc;
  •  Este responsabil de școlarizarea/ instruirea fiecărui operator și de documentarea realizării acesteia.

 Cerințe:

  •  Studii medii sau superioare (de preferat tehnice);
  •  Experientă în mediul de producție (automotive avantaj);
  •  Bune abilități de comunicare și organizare;
  •  Experiență în coordonare-avantaj.

 Oferim:

  •  Salariu atractiv;
  •  Tichete de masă;
  •  Prime;
  •  Transport gratuit.
Şef Echipă
Quin
  • Brașov