Profile

Electrician

Poziții disponibile: 2 poziții
3304
FULL-TIME
Producție & Tehnică
Reghin
Kastamonu

Cerinţe:

Studii Medii
Calificare de electrician
Experienţă în domeniu de minim 3 ani
Abilităţi de comunicare
Capacitate de lucru în echipă
Capacitatea de a se adapta rapid la concepte tehnice noi

Constituie avantaj:

Cunoştinţe de limba engleză
Experienţă de lucru cu instalaţii de medie şi înaltă tensiune

Responsabilităţi:

Se asigură în permanentă de repararea şi întreţinerea echipamentelor electrice astfel încât timpul de oprire în producţie să fie minim.
Urmăreşte, verifică, controlează şi modifică instalaţiile electrice.
Stabileşte necesitatea reparaţiei în funcţie de starea tehnică a instalaţiei electrice şi execută atât reparaţii curente cât şi reparaţii capitale care presupun demontarea completă a instalaţiei electrice.
Pune sub tensiune instalaţia şi utilizează aparate, tehnici şi proceduri specifice pentru verificarea funcţionalităţii acesteia.

Ce oferim?

Salariu brut conform încadrării
Program de muncă de 8 ore/zi
Ore suplimentare plătite
Spor pentru turele de noapte
Spor pentru flux continuu
Tichete de masă
Tichete cadou pentru diferite ocazii
Hrană rece şi lactate
Asigurare de sănătate
Cursuri de calificare şi instruire
Ajutoare sociale (deces, naşterea copilului)
Zile de concediu în plus, conform vechimei în muncă
Pachet salarial competitiv şi alte bonusuri în funcţie de performanţe.

Electrician
Kastamonu
  • Reghin