Profile

Specialist Relatii Clienti - Brasov

Poziții disponibile: 50 de poziții
5800
1
FULL-TIME
Servicii & BPO
Bucuresti
CGS Romania

Candidatul ideal

Pentru ca esti ambitios, comunicativ si dornic de afirmare, NOI iti suntem alaturi!
Scopul nostru este de a consilia clientul, ajutandu-l sa rezolve problemele de ordin tehnic sau comercial cu care se confrunta.
Daca stii sa utilizezi un calculator si esti la inceput de drum in cariera, noi suntem aici pentru a te ajuta sa te dezvolti!

Descrierea jobului

Iata ce va trebui sa faci:

Preiei apeluri de la clienti si identifici corect situatiile cu care se confrunta
Rezolvi problemele sau directionezi clientii catre departamentul potrivit.
Inregistrezi corect si complet informatiile obtinute in urma apelurilor

Iata ce iti oferim:

Un pachet salarial atractiv (salariu, asigurare de sanatate, bonusuri de performanta, tichete de masa si alte beneficii).
Ca anagajat la CGS poti alege un program de lucru flexibil, cu posibilitatea de a lucra full- time sau part- time.

Iti oferim traininguri extensive si sustinem promovarea in interiorul companiei: peste 90% dintre managerii nostri s-au alaturat CGS pe pozitii de incepatori.

In CGS apreciem performanta, implicarea, abilitatile de management si pro-activitatea. Alatura-te echipei noastre! Corespunzi acestui profil? Daca da, te asteptam in echipa!

CGS Romania
  • Brașov