Curs Lingvistic cu Angajare A2/B1 - Germana - (locatie: Sibiu)

Aplicanţi: 2

Candidatul ideal

Vorbesti limba Germana la nivel intermediar si doresti sa o imbuntatesti ?

Sykes te angajeaza si te ajuta sa aprofundezi cunostintele de limba germana. Job-ul va incepe cu o perioada de training lingvistic pentru dezvoltarea cunostintelor de limba germana, urmata de perioada de training tehnic, pentru a invata ce fac colegii nostrii.
De ce Sykes Language Academy?
• Pentru că angajarea se face de la începutul cursului.
• Pentru că folosim tehnologii avansate în sălile de training.
• Pentru că avem materiale de training diversificate şi interesante.
• Pentru că avem cursuri interactive care captează interesul cursanţilor şi stimulează învăţarea activă.

Descrierea jobului

Ce vei face:
- oferi sprijin profesional consumatorilor finali ai clientului nostru, prin intermediul telefonului in limba germana;
- identifici situaţiile care trebuie transferate către un alt departament;
- introduci informaţiile necesare în sistemul de CRM local.

Ce oferim:
- oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic, într-o echipă talentată şi ambiţioasă;
- oportunităţi de instruire profesională, de dezvoltare în carieră;
- provocări profesionale;
- pachet de beneficii atractiv.

Alatura-te echipei noastre si bucura-te de:
- Program flexibil de 4, 6 sau 8 ore;
- Mediu de munca prietenos si dinamic;
- Expunere la un mediu multicultural si multilingv (oferim suport in 20+ limbi);
- Oportunitati de dezvoltare profesionala si promovare;
- Training profesional -> tehnologii moderne si managementul relatiilor cu clientii;
- Coaching.

Descriere companie

SYKES este o companie multinațională, de tip BPO (Business Process Outsourcing), lider mondial în oferirea de soluții și servicii de management al relațiilor cu clienții.
Cu aproape 40 de ani de experiență în Customer Service la nivel global, peste 54.000 angajati, peste 65 de centre de relații cu clienții distribuite în 23 de țări, SYKES este un partener de încredere pentru clienții săi.
Din Martie 2010 SYKES își desfășoară activitatea și în România, având în prezent birouri la Cluj-Napoca, Sibiu și Oradea și peste 1000 angajati care oferă suport tehnic și informational în mai multe limbi străine.
Mai multe detalii pe www.sykes.com.